דלג לתוכן המרכזי
03-6958860
בית אשדר 2000, יגאל אלון 53, תל אביב

טביעה בים - מה ניתן לעשות?

טביעה בים

משרדנו עוסק ביצוג נפגעים ובני משפחותיהם בתביעות במקרים של טביעות בים. לאחרונה הסתיימה בפשרה תביעה שהוגשה ע"י משרדנו נגד עירית ת"א ומדינת ישראל בגין טביעה למוות בחוף מציצים של צעיר לאחר שירותו הצבאי, בסכום של כ-  1,250,000 ₪.

במקרים אלה, מוגשת התביעה נגד הרשות המקומית , האחראית על פי דין על הפעלתם והסדרתם של חופי הרחצה , והאחראית על העסקתם של פקחים, סדרנים וכל הקשור בהפעלת  החופים, לרבות מצילים, וכן אחראית, בין היתר, לפקח על עבודת הנ"ל בשעות הרחצה המוכרזות בחופים אלה. 

כמו כן מוגשת התביעה  נגד מדינת ישראל / משרד הפנים, האחראי  על כך שהרשויות המקומיות ברחבי הארץ יסדירו ויפעילו את חופי הרחצה המוכרזים כחוק, ובין היתר יעסיקו מצילים בהיקף ובשעות שנקבעו על פי דין. 

כמו כן אחראית מדינת ישראל על ביצוע פיקוח שוטף של יישום חוק הסדרת מקומות רחצה, תשכ"ד – 1964 על ידי העיריות והרשויות המקומיות, וכן על חוקי עזר עירוניים, צווי הסדרה ותקנות אשר פורסמו מכוחו.

משרדנו מוביל בתביעות נזיקין בנושא טביעות בים, טביעה בבריכה או טביעה בצימר.

צוות עורכות הדין שלנו בעלות ניסויון רב בתחום, וייתן לכם ייעוץ וליווי אישי. לפרטים התקשרו 03-6958860 או השאירו פרטים באתר. 

קריאה נוספת בנושא טביעה: 

 

כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ו/או תחליף לכל יעוץ משפטי מכל סוג שהוא. כל הזכויות שמורות 2014. בניית אתרים המסלול הירוק‪Google+‬‏Google+